Pokud chcete, aby vaše svatební fotky měly něco navíc a byly originální, jsem pro vás tím správným člověkem. Zachytím nejen co se dělo, ale především to, jak jste se v ten moment cítili vy a vaši blízcí.
To je můj nezaměnitelný fotografický rukopis, který si buduji již více než deset let. Focením široké škály eventů, od osobních událostí, velkých kongresů a hudebních festivalů až po dakarské závody v poušti, jsem si osvojil reportážní styl s tou nejdůležitější ingrediencí - s emocemi. Tak zachytím zásadní okamžiky nejdůležitějšího dne vašeho života, abyste na jeho atmosféru mohli živě vzpomínat.
Jedinečné události je třeba zaznamenat jedinečným způsobem. Fotím na staré manuální objektivy ze 70. let, které mají svoje nadčasové kouzlo. Každou fotku pečlivě vybírám a věnuji se v postprodukci jejím barevným i světelným úpravám, protože každý ze zachycených momentů si zaslouží speciální péči. Při jejich zpracování dbám na to, abyste výsledné fotografie obdrželi nejdéle do týdne od obřadu.
Doplňkové služby: Předsvatební focení 3.000 Kč  *  Tvorba a tisk luxusní fotoknihy 5.000 Kč
Cestovní náklady: 9 Kč/km * Tančírna a Rychlebské hory zdarma
Pokud jste se rozhodli pro mé služby, rezervujte si termín prostřednictvím kontaktního formuláře. Rezervace se stává závaznou po zaplacení zálohy 50% ceny.

Další reference

Back to Top